Ana sayfa Pratik Bilgi Evinizdeki Negatif Enerjiyi Yok Etmenin Yolları

Evinizdeki Negatif Enerjiyi Yok Etmenin Yolları

956
0
PAYLAŞ

Evinizdeki Negatif Enerjiyi Yok Etmenin Yolları

Eviniz tertemiz ve ne kadar ferah bir olsa da size huzur vermiyor, size negatif enerji yüklüyorsa bunun için evinizde birkaç değişiklikler yaparak evinizdeki negatif enerjiyi yok edebilirsiniz. Alman bilim adamları evdeki negatif enerjinin evin düzeni ve eşyaların yerleşimiyle ilgisi olduğunu kanıtlamıştır bu doğrultuda yapılması gerekenleri şöyle sıralamak mümkündür.

Evdeki negatif enerjiyi yok etmek için yapılması gerekenleri şimdi sizler için listeleyelim istedik

Daha sonraki konularımızda da negatif enerjiden korunma makalemizi işleyeceğiz ve sizlere negatif enerji nasıl atılır konusunda bilgiler vereceğiz.

1-Evinize Bitkiler Koyun

Bitkiler negatif enerjiyi yok edebilen harika bir doğal filtrelerdir.Bitkilerin hava kalitesini arttırıcı özellikleri olduğundan dolayı evinizde mutlaka bitki beslemenizi öneririz.

2-Tuz Dökmek

Evinizin ya da ofisinizin birçok alanına tuz koyabilirsiniz.Evde halıların üstüne tuz dökebilirsiniz tuz kristallerinin negatif enerjinizi aldığı bilim adamları tarafından kanıtlanmış bir olaydır.

3-Eşyaların Yerini Değiştirin

Evinizde eşyaların yerlerini zaman zaman değiştirerek pozitif enerji yayılmasını ve sizdeki negatif enerjinin yeniliklerle birlikte arttığını göreceksiniz.

4-Adaçayı Yakın

Evinizin içinde adaçayı yakmanız ve evin birçok yerinde gezdirmeniz pozitif enerji yüklemesi yapacaktır.

5-Havayı Temizlemek

Evinizin odalarında gülsuyu kokusu için gülsuyu bulundurabilirsiniz.Gülsuyu negatif havayı yok etmektedir.

6-Pencere ve Kapıları Mutlaka Açık Tutunuz

Evinizin pencere ve kapılarını mutlaka açık tutunuz .Evdeki negatif enerjinin hava yoluyla temizlenmesine ve pozitif bir alana bırakmasına neden olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here