Ana sayfa Pratik Bilgi Youtube Kanalı Nasıl Açılır ?

Youtube Kanalı Nasıl Açılır ?

528
0
PAYLAŞ

Adım Adım Youtube Kanalı Açmak

Google hesabını kullanarak yoktun üzerinden kişisel bir kanal açmak isteyenler için gereken adımlar şu şekilde sıralanmaktadır.

Oturum Açmak

Bir bilgisayarda ya da mobil sote kullanılarak youtube da oturum açmak kanal açmak için izlenecek ilk adımdır. Bir bilgisayar yardımıyla yapılacak işlemler kısa bir süre içinde tamamlanmaktadır. Yapılacak işlemler için kanal sizi yönlendirecektir.

Bir İşlem  Yapmayı Denemek

Acılan kanal üzerinden yeni kanalda yükleme yorum yapma ya da oynatma listesi oluşturma gibi islam yapmanız gerekmektedir. Kanalınızda olması gereken herhangi bir işlem için yapılması gereken bu işlemlerin kontrolü sağlanmalıdır. Yapılacak işlemlerin gerçekleşmesi açılacak kanalınızın işleyiş konusunda sıkıntı oluşturmayacağını göstermektedir.

 

İlk  Defa Kanal Açanlara İleti

Henüz youtube ‘de silmiş bir kanalınız yoksa kanal oluşturmanızı isteyen bir ileti göreceksiniz. Bu ileti kısmından yola çıkılarak ilk defa kanal açanlar birkaç adım ile işlemini tamamlamaktadır. Yapılacak seçimler ve verilecek onaylar sonrasında kanalınızı kullanmak adına önünüzde bir engel kalmayacaktır.

 

Onay İçin Bilgi Kontrolü

Fotoğraf ve işim bilgilerinizi kontrol ettikten sonra hesabınızı onaylamanız gerekmektedir. Bu adımlar ulaşmak içi  yapmanız gereken işlem ise sadece yeni hesap oluştur kısmına tıklanarak gerçekleşmektedir. Açılacak kanal için sizin onayınızı alan youtube bu onay için bir takım kurallar da bulundurmaktadır. Bu kural ve şartlar incelenerek onay verilmesi sizin için daha sağlıklı bir şekilde kanal açılmasını sağlayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here