Ana sayfa Ev İşleri Bahçe Mobilyası Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Bahçe Mobilyası Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

506
0
PAYLAŞ

İlk baharın gelmesiyle dış mekanlar için hazırlıklarda başladı ve işte bu noktada da dış mekanları yaza hazırlarken dikkat edilmesi gereken öyle önemli noktalar var ki…

İç mimar Ayşe Bekir dış mekan mobilyası alırken dikkat edilmesi gereken hususları bizler için sıraladı.

Dış mekan mobilyası seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlar

  • Dış mekan mobilyası seçerken ilk olarak dış mekan içinde daha fazla hasar ve tahrip görme olasılığını göz önünde bulundurmamız gerektiğini söyleyen Ayşe Bekir dış mekan mobilyasının hammaddesinin dış mekanda kullanıma uygun olması gerektiğini dile getirdi. Çünkü iyi malzemeden yapılan dış mekan mobilyaları sizi uzun süre terk etmez ve sürekli para harcamak zorunda kalmazsınız.
  • Hammadde dışında işçiliğinde önemli olduğunu belirten Ayşe Bekir zorunlu hava koşulları için işçiliğin ön planda olması gerektiği sürekli tamir yapmaktan daha iyi olduğunu sözlerine ekledi.
  • Dış mekan mobilyası seçerken seçim, taşınması kolay hafif mobilya olması gerekli ki bu kış mevsiminde mobilyanızı daha sağlıklı şekilde muhafaza etmenizi sağlar.
  • Tercihiniz ağaç dışında alüminyum malzemeden yapılan dış mekan mobilyalardan yana da olabileceğini sözlerine ekleyen Ayşe Bekir alüminyum malzeme tercihi leke yapmayan bir tür olduğu için kabul edilebilir dedi.
  • Dış mekan mobilyasında dekora gelindiğinde koltuk ve sandalyelere uygun dekoratif minderler kullanılması dış mekanın daha canlı olması sağlayacağını söyleyen Ayşe Bekir’e teşekkürlerimizi sunarız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here