Ana sayfa Pratik Bilgi Vücut Tipine Göre Jean Seçimi

Vücut Tipine Göre Jean Seçimi

612
0
PAYLAŞ

Moda diye giyindiğiniz pantolon sizi komik duruma sokabilir bu yüzden modacıların dediği gibi moda olanı değil size yakışanı seçip giyinmelisiniz. Örneğin görürsünüz mutlaka göbeği olan bir bayanın skinny  jean giyindiğini görüntü nasıl sizce? Bence fecaat…

Komik ve kötü görünmek yerine yazımızın devamını okuyarak vücut tipinize uygun jean pantolon seçiminizi yapmanız en doğru karar olacaktır

Vücut tipine göre jean seçimi

Geniş kalçalarınız varsa; Seçeceğiniz pantolon paça boyuna doğru genişleyen pantolon modeli şeklinde olacaktır aynı zamanda bu şekilde vücut tipiniz varsa seçeceğiniz jean pantolonun arka ceplerinin minik değil, büyük olmasına özen gösterin çünkü minik cep kalçanızı olduğundan büyük gösterir.

Göbekli bir fiziğiniz varsa; Seçeceğiniz jean tipi kesinlikle yüksek belli olmalıdır yüksek bel göbeğinizi kamufle  edecek ve sizi ince gösterecektir aynı zamanda yüksek bel jean üzerine dökümlü ve bol gömlek, tişört, penye vb… üst seçerseniz bütünlükle ince bir fiziğe sahip olursunuz.

Bacaklarınız kısa ise; Seçeceğiniz pantolonun paça boyu uzun olmalı, yan dikiş detayları belirgin olmalı ve alta inerken genişleyen jean size göre bu şekilde seçeceğiniz jean içinde bacak boyunuz uzun görünecektir. Aynı zamanda yırtık jean almak istiyorsanız kesinlikle enine yırtık jean almamanız gerekir.aynı zamanda arkasında cep detayı olmayan jean seçimleride arkadan bacak boyunuzu uzun gösterecektir.

Kum saati vücut tipiniz varsa; Kum saati gibiyseniz sigaret yani yarım yüksek belli pantolonlar ve paça boyu hafif genişleyen jean sizin tercihiniz olabilir.

Sporcu vücut tipi olanlar; yapacağınız tercih düşük bel İspanyol paça, boyfriend ve skinny şeklinde olabilir dümdüz şekilde inen vücut tipinize en yakışan jena modelleri bu şekilde sıralayabiliriz.

Uzun bacaklarınız varsa;  uzun bacaklarınız varsa skinny model, yırtık pantolonlar ve şu zamanların modası şalvar model pantolonlarda size uygun olacaktır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here