Ana sayfa Genel Bu Zamana Kadar Görüp Bilmediğiniz 3 Pratik Bilgi

Bu Zamana Kadar Görüp Bilmediğiniz 3 Pratik Bilgi

570
0
PAYLAŞ

Merhaba,

Pratik Bilgiler ekibi olarak hayatı kolaylaştıran bilgiler vermeye devam ediyoruz sizler için bugüne kadar görüp ne olduğunu araştırmadığınız ya da nasıl kullanılır bilmediğiniz pratik bilgileri sizler için derledik.Pratik bilgiler konusunda sizlere ufkunuzu açabilecek Dünya genelinden bilgiler sunmaya devam edeceğiz.

Bu Zamana Kadar Görüp Bilmediğiniz 3 Pratik Bilgi

1-Spor Ayakkabı Bağlama

Arkadaşlar herkesin spor ayakkabı bağlaması üstüne normal ayakkabıdan farkı yoktur dediğini duyar gibiyim ama iş pratikte öyle olmuyor spor ayakkabılarımızın üzerinde boş bağcıklar koşarken ve spor yaparken sizleri daha güvenli olarak ayakkabınıza bağlar.

2-Uçak Penceresi

Uçak pencerelerinin alt kısmındaki delikleri hepiniz görmüşsünüzdür bu delikler uçak için hayati önem taşımaktadır.Uçaktaki bu delikler pencereye uygulanan  basıncın kontrolünü sağlamaktadır.

pratikbilgilerimbes

3-Kot Pantolon Küçük Cepleri

Kot pantolonlarımızdaki küçük cepler için birçok şey söylenmiştir aslında ama kot pantolonlarındaki bu cepler aslında 1800 lü yıllardan o zamanlar kovboylar cep saatlerini koyuyorlarmış şimdide bizler çakmak vb küçük eşyaları sığdırabiliyoruz .

kot-pantolonlardaki-kucuk-cep-ne-ise-yarar_x_64501_b

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here