Ana sayfa Genel Kola’nın Hiç Bilmediğiniz Kullanım Alanları

Kola’nın Hiç Bilmediğiniz Kullanım Alanları

707
0
PAYLAŞ

Yıllardır hayatımızda olan kola’nın kullanım alanlarına bir bakalım,Kola nerelerde kullanılır diye bir sorumuza verilecek 5 cevabımız var kola‘nın kullanım alanları için en iyi 5 kullanım şeklini sizlere sunuyoruz.

Kola’nın Kullanım Alanları

Kola asitinden dolayı birçok kişinin mide problemlerine yol açan bir içecektir fakat kola’nın farklı alanalrda faydalı olduğu işlerde vardır.Kolayı halılarınızdaki lekeler için kullanabilirsiniz çocuğunuz kalemle ve boyalar ile halılarınızı çizmisse hemen halının lekeli olan yerlerine kola dökerek ve ardında da sabunlu su ile ovalayarak tüm lekeleri çıkartabilirsiniz.

Kolayı araçlarınızda akü problemi var ise kullanabilirsiniz akü başları oksitlendiyse ve paslanma olduysa kolayı bir beze dökerek silmeye başlayın sonra kuru be zile silin pas ve oksitlenmeler bir daha olmayacaktır.

maxresdefault

Bahçe gibi alanlarda sümüklü böcek görmek istemiyorsanız mutlaka bir kaba kola doldurun ve bırakın daha oraya hiçbir sümüklü böcek gelmeyecektir.

Derzleri temizlemeniz gerektiğinde bir sürü kimyasal madde alıp uğraşmayın kola döküp 10 dk bekledikten sonra derzlerin arasının tertemiz lekesiz olduğunu göreceksiniz.

Her zaman pratik bilgiler vermeye ve sizi daha da bilgilendirmeye çalışacağız iyi haftalar .

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here